Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku.

Bytelná postel s LAMELOVÝM roštem o šířce 163x198 cm, výběr matrace, potahu, rozměru a designu područek, 2x velký úložný prostor, polohovací podhlavníky, EXTRA vysoká.

kliknutím zvětšíte
Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku. TOP
Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku. TOPSedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku. TOPSedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku. TOPSedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku. TOP
Područky design a rozměr A,B,C,D,G,F
Druh potahové látky (číslo barvy až do poznámky) sk: 0 - ALOVA
Volitelná matrace Matrace střední tuhosti, PUR pěna T28 kg/m3
ks
Výrobce:TOP
s DPH: : 68 807,- Kč
bez DPH : 56 866,- Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:15 %
Původní cena s DPH:80 950,- Kč
Původní cena bez DPH:66 901,- Kč
Dostupnost:odeslání 6-10 týdnů
Rozměry: Š/H/V 352-387 (dle výběru područek) x 185 x 115 cm
Rozklad: postel 143 x 198 cm
Uložný prostor: Ano 2x

Tento multifunkční model je jedinečný na českém trhu!

Luxusní sedací souprava s postelí pro každodenní spaní, která Vám přes den nabízí pohodlné sezení a v noci pohodlné spaní.
Díky její praktičnosti, oceníte především velkou úsporu místa ve Vašich domovech.

Bytelná postel má kvalitní kovovou konstrukci s lamelovým roštem belgické výroby matrací z kvalitní polyuretanové pěny (PUR pěny) nebo HR studené pěny, o rozměru lůžka 143x195 cm. S výškou matrace 14 cm.

V nabídce jsou též postele o rozměru 123x195 cm nebo 163x195 cm .

Polyuretanová matrace je pružná, má výborný odpor proti stlačení a velmi vysokou tvarovou stálost. Vyznačuje se pevností a dobrou elasticitou. Díky dobrému odvodu vodních par se polyuretanové matrace hodí i do vlhčího prostředí. Matrace z PUR pěny T28 je nižší/střední tuhosti nebo T30 vyšší tuhosti, je komfortní, ale přitom drží páteř v rovině. Člověk se do ní vysloveně neboří a zároveň se z ní dobře vstává.

Studená pěna je moderní a vysoce kvalitní typ polyuretanové pěny, plně respektující trendy zdravého spaní. Tento materiál se vyznačuje otevřenou buněčnou strukturou, vysokou elasticitou a prodyšností. Matrace z HR pěny T35, je zpočátku vyšší tuhosti, ale absorbuje tělesnou teplotu a zahřátím postupně měkne, přizpůsobje se křivkám těla.

Nosnost lůžka je při zatížení 2 osob max. 200 kg, přičemž hmotnost 1 osoby je do 110 kg. 

Snadné rozkládání - pouze jednou rukou!       

Sedáky a opěráky mají výplně z kvaliní HR pěny od německého výrobce a jsou odepínací. Ke konstrukci postele jsou připnuty rozepínacími zipy. Opěrák u otomanu je připevněný na suchý zip. Jeho odepnutím, získáte další ložnou plochu (o rozměru 165 x 85 cm) na příležitostní spaní pro menší osoby.

Extra vysoké polohovací záhlavníky, Vám umožní pohodlné opření hlavy a změnu designu modelu.   

Velký úložný prostor v obou otomanech, Vám poskytne dostatek místa pro lůžkoviny. 

Počalouněná záda ve stejném potahu jsou zahrnuta v ceně, a umožní Vám postavit výrobek i do prostoru.

Výroba na zakázku Vám nabízí :

Velký výběr potahových látek mnoha druhů a barev, které nabízíme ve 4 cenových skupinách. Některé jsou s technologií EASY CLEAN (jednoduché čištění) nebo WATER REPELLENT (odpuzovač vody). Čalounění lze volit jednobarevné nebo v kombinaci různých látek, dle vlastního výběru.Vámi zvolenou variantu vybrané látky, napište do poznámky dole v objednávce.

Volitelné područky - vyberte si design a šířku A,B,C,D,G,F (stejná cena), které vám vyhovují.
Šířka modelu je volitelná, ovlivňuje jí vybraná šíře područek.

A - 352 cm      B - 372 cm      C - 380 cm       D - 360 cm     G - 372 cm      F - 387 cm

Výška sedu    : 47 cm
Hloubka sedu : 52 cm
Výška lehu     : 55 cm
Výška opěradla se sklopeným podhlavníkem (od sedáku): 60 cm
Výška opěradla se zvednutým podhlavníkem (od sedáku): 72 cm
Celková výška : 115 cm

Výrobce se vyhrazuje právo tolerance rozměru +/- 3%.

Před objednáním zvolte variantu rohu L/P sedací soupravy!

*Základní cena je za zobrazenou sestavu o rozměru lůžka 163 x 195 cm, područkami verze A - F a v obyčejné potahové látce skupiny 0. Tento potah je vhodný pro minimální zátěž užívání (např. do pokojů pro hosty).

* Námi nabízené postele, mají kvalitní kovové konstrukce s lamelovými rošty belgické výroby, nikoliv balkánské výroby, s pružící drátěnkou v zakloněném roštu a měkkou matrací. 

 Velký výběr druhů a barev potahových látek, některé i s technologií EASY CLEAN (jednoduché čištění),  WATER REPELLENT (voděodolné), PET FRIENDLY (vhodné pro domácí mazlíčky), které jsou zařazeny v několika cenových skupinách. 

Nejprodávanější potahové látky - odkazy na kompletní vzorníky výrobců s možností max.zvětšení potahu a technické parametry

Pozor! Barvy potahových látek ve vzorníku se můžou lišit v závislosti na nastavení barev Vašeho monitoru.

*Základní cena je za zobrazenou sestavu modelu v obyčejné potahové látce skupiny 0. Tento potah je vhodný pro minimální zátěž užívání (např. do pokojů pro hosty aj.).

Čalounění si můžete volit jednobarevné nebo v kombinaci různých druhů a barev potahů. Při kombinaci potahových látek ve stejné cenové skupině, se cena nemění. V případě kombinace látek v různých cenových skupinách, se cena bude řídit podle vyšší skupiny.

Vybraný název potahu, zadejte do okénka druh potahové látky a zobrazí se Vám cena. Číslo potahu nebo kombinace různých potahů, napište do poznámky dole v objednávce.

I. skupina potahových látek

INARI - vysoce kvalitní látka, jemně režná, patřící do skupiny tkaných látek se strukturou. Je tkaná ze dvou barevných nití, odolná vůči oděru a roztržení. Svojí praktičností a pevností, je jednoznačně nejoblíbenější a nejprodávanější potahovou látkou.

Oděruodolnost: 42.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvetšení vzorníku klikněte : https://davis.pl/tkanina/inari/

Inari 12 Inari 22 Inari 26 Inari 34
Inari 45 Inari 52 Inari 72 Inari 80
Inari 81 Inari 90 Inari 91 Inari 94
 
Inari 95 Inari 96 Inari 100  

MALMO - látka odolná proti oděru, trvanlivá, měkká, na povrchu hladká a velmi příjemná na dotek. Má jemnou, ale i přesto viditelnou, lehce žíhanou strukturu.

Oděruodolnost: 55.000 Martindale 

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://davis.pl/tkanina/malmo-new/

 
Malmo 01 Malmo 08 Malmo 16  
Malmo 26 Malmo 28 Malmo 37 Malmo 41
Malmo 61 Malmo 63 Malmo 72 Malmo 83
Malmo 85 Malmo 90 Malmo 95 Malmo 96

ALFA -  žinylkový potah, který má v sobě vetkaný krátký vlas, hladký a příjemný na dotek. Fyzicky a opticky je objemnější a pevnější.

Oděruodolnost: 40.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : ALFA - Zawisza (zawisza-hajnowka.pl)

Alfa 01 Alfa 03 Alfa 07 Alfa 09
Alfa 12 Alfa 14 Alfa 15 Alfa 16
Alfa 17 Alfa 18 Alfa 19 Alfa 20
   
Alfa 21 Alfa 120

Potahové látky s technologií EASY CLEAN :

EASY CLEAN (jednoduché čištění) je technologie snadno čistitelné látky, ale neposkytuje 100% ochranu proti skvrnám. Nejsou odolné vůči skvrnám, ale omezují tvorbu skvrn. Nejsou odolné vůči některým látkám, jako je inkoust, olej, barvy, horké nápoje. Potahové látky s technologií EASY CLEAN :

Vzniklé skvrny by měly být očištěny ihned po nabarvení. Nečistoty by se měly čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem.
Z technologických důvodů je povolen výskyt rozdílů v odstínech a strukturách látek. Účinek peelingu je přirozený a nelze jej zcela odstranit.
- https://www.davis.pl/tkanina/grande/
- https://www.davis.pl/tkanina/icon/
https://pianpoltex.pl/p/loca/   
- https://pianpoltex.pl/p/floko/
- https://www.davis.pl/tkanina/solar/

FLOKO- Snadno čistitelná kolekce látek Floko má velmi bohatou barevnou paletu. Látky se snadno čistí a jsou velmi příjemné na dotek. Mají vlastnosti Easy Clean, které však neposkytují 100% ochranu před skvrnami, pouze snižují tvorbu některých skvrn. Textilie nejsou odolné vůči některým látkám, jako jsou inkoust, olej, barvy, teplé nápoje. Vzniklé skvrny je třeba ihned očistit. Nečistoty doporučujeme čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem. K čištění nepoužívejte: štětce, materiály s tvrdým drsným povrchem, alkohol, bělící prostředky, rozpouštědla. Výše uvedené látky mohou způsobit poškození látky.

Oděruodolnost: vyšší než 45.000 Martindale

 Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://pianpoltex.pl/p/floko/

GRANDE -Látka je mimořádně jemná a velmi příjemná na dotek, a vyznačuje vysokou odolností. GRANDE je klasický potah s jemnou a elegantní strukturou v tlumených a vždy módních barvách. GRANDE však není jen elegantní vzhled, ale především funkčnost, protože látka má povrchovou úpravu na bázi nanočástic, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez nutnosti použití čisticích prostředků. Použitá technologie pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit skvrny z kečupu, kávy nebo pera. Všechny tyto vlastnosti dělají z látky GRANDE ideální materiál pro čalounění sedacích souprav, pohovek, křesel a taburetů.

Oděruodolnost: 45.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/grande/

ICON - Látka je pevná a odolná, s jemnou vazbou. Je k dispozici v široké škále barev: od živé šedé, přes šťavnatou zelenou a lilek, až po tlumené béžové a hnědé. Unikátní charakter je dán pronikajícími vlákny, díky kterým má ICON efekt více barev. Látka představuje především funkčnost, protože látka má povrchovou úpravu na bázi nanočástic, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez nutnosti použití čisticích prostředků. Použitá technologie pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit širokou škálu skvrn.
Oděruodolnost: 45.000 Martindale
Složení: 100 % PES
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/icon/

Loca - Snadno čistitelná kolekce látek Loca má velmi bohatou barevnou paletu. Látky se snadno čistí a jsou velmi příjemné na dotek. Mají vlastnosti Easy Clean, které však neposkytují 100% ochranu před skvrnami, pouze snižují tvorbu některých skvrn. Textilie nejsou odolné vůči některým látkám, jako jsou inkoust, olej, barvy, teplé nápoje. Vzniklé skvrny je třeba ihned očistit. Nečistoty doporučujeme čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem. K čištění nepoužívejte: štětce, materiály s tvrdým drsným povrchem, alkohol, bělící prostředky, rozpouštědla. Výše uvedené látky mohou způsobit poškození látky.
Složení: 100 % PES
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://pianpoltex.pl/p/loca/
SOLAR - Látka má povrchovou úpravu založenou na nanočásticích, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez potřeby čisticích prostředků. Technologie Easy Clean pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit skvrny z kečupu, kávy, z pera.

Oděruodolnost: 74.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/solar/

Potahové látky s technologií WATER REPELLENT:

WATER REPELLENT (odpuzovač vody) je technologie, která výrazně snižuje absorpci tekutin. Rozlité tekutiny, jako je voda, káva, víno, se tvoří do kapek a nepronikají látkou.
 • Omezuje absorpci tekutin
 • Usnadňuje čištění
 • Minimalizuje riziko ušpinění materiálu
- https://sic.com.pl/oferta/comfort-collection/water-repellent/salvador-wr/
- https://www.davis.pl/tkanina/monolith/
- https://www.davis.pl/tkanina/milos/
- https://www.davis.pl/tkanina/melva/
- https://sic.com.pl/en/offer/comfort-collection-en/water-repellent-en/palladium-wr-2/

MILOS - Potahové látky z kolekce Milos jsou pletenkou příjemnou na dotyk, se zajímavou a vnímatelnou strukturou. Látka je mírně drsná s moderním vzorem. Prezentovaný materiál je ideální pro čalouněný nábytek, přehozy, deky, záclony a také polštáře. MILOS však není jen elegantní vzhled, ale především funkčnost nebo použití technologie, která brání vstřebávání rozlitých kapalin. Látka je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje okamžité absorpci vody látkou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odlití rozlité kapaliny. Všechny tyto vlastnosti dělají z materiálu MILOS ideální materiál jako materiál pro čalounění sedacích souprav, pohovek, křesel nebo křesel, které ozdobí jakýkoliv interiér

Oděruodolnost: 35.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/milos/

MONOLITH - Látka MONOLITH je pevná a trvanlivá a zároveň měkká a velmi příjemná na dotek. Je k dispozici v nejmodernější, vyvážené barevné linii, která byla obohacena akcenty lilku, zeleně, granátového jablka a růžového prášku. Látka je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje okamžité absorpci vody látkou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odlití rozlité kapaliny. Všechny tyto vlastnosti dělají z materiálu MONOLITH ideální materiál  pro čalounění sedacích souprav, pohovek nebo křesel.
 
Oděruodolnost: vyšší než 100.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/monolith/
 
 
MELVA - Látka MELVA je potažena speciální ochrannou vrstvou, která vytváří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým pronikáním kapalin. To zabraňuje tomu, aby látka okamžitě absorbovala vodu, což způsobuje, že kapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas jemně vypustit rozlitou kapalinu pomocí měkkého hadříku nebo papírového ručníku.
 
Oděruodolnost: vyšší než 100.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/melva/
 
 
PALLADIUM - je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou. Povrch není barevně jednolitý. 

Oděruodolnost: 100.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/comfort-collection-en/water-repellent-en/palladium-wr-2/

 
 SALVADOR- popis látky: novinka pro rok 2021 moderní potahová látka s příjemně měkkou strukturou na dotek. Až 130 000 cyklů Martindale zaručuje dlouhou životnost a vysokou kvalitu potahové látky.

Oděruodolnost: 130.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/comfort-collection-en/water-repellent-en/salvador-wr-2/

Další oblíbené látky:

Porto - Tkanina je látka plyšového typu. Je charakteristická vysokou odolností proti oděru a protržení. Díky této funkci je látka vhodná odolná při každodenním používání a nezmění se po mnoho let. Látka bude vypadat jako nová a to s další výhodou odolností proti žmolkům. Nábytek můžete umístit kdekoliv v místnosti, neboť látka Porto je odolná proti slunečnímu záření.

Oděruodolnost: 38.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/upholstery-fabrics/structural-fabrics/porto-2/

Preston - potahové látky z kolekce jsou velmi pěkné a příjemné na dotek, jemné, lehce plyšové, jemně tkané .. Látka připomínající kůži s velmi zajímavým a moderním vzorem.

Oděruodolnost: 68.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/preston/

Kronos - potahové látky jsou jemné a hebké na dotek, a jsou velmi podobné plyši. Jejich struktura je vhodná pro klasické a moderní čalounění čalounění. Díky vysoké odolnosti proti vyblednutí je látka ideální pro čalounění nebo dekorativní prvky.


Oděruodolnost: 50.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.lechfabrics.com/en/our-offer/upholstery-fabrics/kronos


 

BISON -  kolekce látek Bison se vyznačuje jedinečnou strukturou, která imituje přírodní kůži.

Jedná se o potahové látky odolné vůči světlu - během používání nevyblednou. Jsou vyrobeny výhradně ze syntetického materiálu zaručujícího trvanlivost.
Tento materiál je skvělý pro dokončování čalouněného nábytku.

Oděruodolnost: více než 45.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/imitacja-skory/bison/

 

 

Novinky  

SEAL sk.2 -  je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou.

 

 

Oděruodolnost:  70000-80000 Martindale

 

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/seal/

 

 

TERRA sk.2 -  je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou.

 

Oděruodolnost:  90000-100000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/terra-nw/

 

GEMMA sk.2 -  je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou.

 

Oděruodolnost:  60000-70000 Martindale

Složení: 88%PES 9%RA 3%NY

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/gemma/

 

LETTO sk.2 EASY CLEAN (jednoduché čištění) je technologie snadno čistitelné látky, ale neposkytuje 100% ochranu proti skvrnám. Nejsou odolné vůči skvrnám, ale omezují tvorbu skvrn. Nejsou odolné vůči některým látkám, jako je inkoust, olej, barvy, horké nápoje. Potahové látky s technologií EASY CLEAN :

 

 Oděruodolnost:  90 000->100 000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/letto/

 

 

STELAR sk.2 -

Oděruodolnost:  25000-30000 Martindale

 

Složení: 91% rPES 9% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/stelar-2/ 

 

Jasmine sk.1 -

Oděruodolnost:  90 000->100 000 Martindale

Složení: 100% Polyester

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/jasmine/

 

Matrix sk.2 -

Oděruodolnost:  > 45 000 Martindale

Složení: 92% Polyester / 8% Nylon

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/upholstery-fabrics/velour/matrix-2/

 

 

Amore sk.2 Velurová látka - příjemná na dotek - jemný vzor - syté barvy

Oděruodolnost:  130 000 Martindale

 

 

Materiály - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku.

Druh potahové látky (číslo barvy až do poznámky)

sk: 0 - ALOVA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 0 - ALOVA

sk: 1 - PRIMO WR voděodolná (Davis) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - PRIMO WR voděodolná (Davis)

sk: 1 - PRIMO (Artmeb) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - PRIMO (Artmeb)

sk: 1 - INARI (Davis) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - INARI (Davis)

sk: 1 - JASMINE(Davis) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - JASMINE(Davis)

sk: 1 - SOLID WR voděodolná (Davis) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - SOLID WR voděodolná (Davis)

sk: 1 - SOLID WR voděodolná (Davis 2) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - SOLID WR voděodolná (Davis 2)

sk: 1 - MONOLITH WR voděodolná (Davis1) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - MONOLITH WR voděodolná (Davis1)

sk: 1 - MONOLITH WR voděodolná (Davis 2) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - MONOLITH WR voděodolná (Davis 2)

sk: 1 - MONOLITH WR voděodolná (Davis3) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - MONOLITH WR voděodolná (Davis3)

sk: 1 - CURIO WR voděodolná (Davis1) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - CURIO WR voděodolná (Davis1)

sk: 1 - CURIO WR voděodolná (Davis 2) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - CURIO WR voděodolná (Davis 2)

sk: 1 - CURIO WR voděodolná (Davis3) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - CURIO WR voděodolná (Davis3)

sk: 1 - ORINOCO                                                  - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - ORINOCO

sk: 1 - SUN - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - SUN

sk: 1 - ARTEMIS - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - ARTEMIS

sk: 1 - PORTO sic - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - PORTO sic

sk: 1 - TRINITY - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - TRINITY

sk: 1 - HUGO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - HUGO

sk: 1 - AURA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - AURA

sk: 1 - MALMO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - MALMO

sk: 1 - SORO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - SORO

sk: 1 - MIKA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - MIKA

sk: 1 - MERCEDES - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - MERCEDES

sk: 1 - GUSTO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - GUSTO

sk: 1 - KRONOS Tropic - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - KRONOS Tropic

sk: 1 - MEXIA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - MEXIA

sk: 1 - OSLO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - OSLO

sk: 1 - RENO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 1 - RENO

sk: 2 - MATT VELVET WR (Dav.) https://www.davis.pl/kolekcja/matt-velvet/ - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - MATT VELVET WR (Dav.)

sk: 2 - GEMMA WR WATER REPELLENT - voděodolná - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - GEMMA WR

sk: 2 - IBIZA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - IBIZA

sk: 2 - SAVOY - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - SAVOY

sk: 2 - MATRIX - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - MATRIX

sk: 2 - HERMES voděodolná pro snazší údržbu - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - HERMES

sk: 2 - ESITO (PIK col.) EC - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - ESITO (PIK col.) EC

sk: 2 - PHOENIX - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - PHOENIX

sk: 2 - SEAL WR (Davis) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - SEAL WR (Davis)

sk: 2 - JUNGLE - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - JUNGLE

sk: 2 - LUNA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - LUNA

sk: 2 - AMORE - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - AMORE

sk: 2 - LETTO EC - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - LETTO EC

sk: 2 - TERRA (Davis) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - TERRA (Davis)

sk: 2 - TEXAS - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - TEXAS

sk: 2 - BISON  - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - BISON

sk: 2 - AVELLINO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - AVELLINO

sk: 2 - FLOKO EC - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - FLOKO EC

sk: 2 - PRESTON - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - PRESTON

sk: 2 - RIVIERA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - RIVIERA

sk: 2 - PALADIUM WR - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - PALADIUM WR

sk: 2 - ARGO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - ARGO

sk: 2 - ARTMEB ART - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - ARTMEB ART

sk: 2 - BASEL - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - BASEL

sk: 2 - SALVADOR WR - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - SALVADOR WR

sk: 2 - ICON EC - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - ICON EC

sk: 2 - KENZO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - KENZO

sk: 2 - LIRA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - LIRA

sk: 2 - LOCA EC - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - LOCA EC

sk: 2 - MELVA WR - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - MELVA WR

sk: 2 - MILOS WR - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - MILOS WR

sk: 2 - TESLA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - TESLA

sk: 2 - VIDA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - VIDA

sk: 2 - VITON - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 2 - VITON

sk: 3 - IMOLA (Texarm) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - IMOLA (Texarm)

sk: 3 - HAMILTON - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - HAMILTON

sk: 3 - KAIR - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - KAIR

sk: 3 - MAROKO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - MAROKO

sk: 3 - MORIC - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - MORIC

sk: 3 - SOLAR WR - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - SOLAR WR

sk: 3 - PREMIUM - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - PREMIUM

sk: 3 - APOLLO - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - APOLLO

sk: 3 - OAKLAND - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - OAKLAND

sk: 3 - OLIMP - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - OLIMP

sk: 3 - EVOLUTION - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - EVOLUTION

sk: 3 - ALFA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - ALFA

sk: 3 - EREN - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 3 - EREN

sk: 4 - ARUBA - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 4 - ARUBA

sk: 4 - SD - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 4 - SD

sk: 4 - VENA (Pikcollection)  - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 4 - VENA (Pikcollection)

sk: 4 - PARKER - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 4 - PARKER

sk: 4 - PENTA Nová generace potahových látek Magic Home

 
Díky speciální technologii společnosti Fargotex tkaniny z kolekce Magic Home mají unikátní vlastnosti. Látka se velice snadno čistí.
Skvrny zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.
Vyberte si potahovou látku z řady Magic Home Collection a užívejte si pohodlí beze skvrn!
Potahové látky Magic Home jsou příjemné na dotek a jsou velice odolné (vydrží až 250 000 cyklů testu Martindale, pro srovnání běžné potahové látky vydrží 15 000 – 50 000 otěrů). Výhodou je i velký výběr odstínů.
•	nejvyšší kvalita
•	jednoduché čištění
•	široká barevná škála
                
 
Textilie z kolekce Magic Home jsou upravené moderní technologií Easy Clean, takže jakékoliv skvrny se dají snadno vyčistit aniž by byla poškozena struktura materiálu. Nábytek zůstane jako nový. Jednoduše odsajte tekutinu papírovým ubrouskem (zbytky jídla odstraňte pomocí lžíce). Pak naneste na skvrnu trochu vody. Jemně přitlačte a krouživými pohyby skvrnu odstraňte. Látku pak nechte vyschnout. V případě ušpinění eko-kůže fixou, perem nebo pastelkou stačí použit školní gumu nebo alkoholový čistič ve spreji.
Některé látky z kolekce Magic Home jsou upravené technologií Easy Life. Díky teflonové úpravě potah neabsorbuje tekutiny, kapky tak zůstávají na povrchu materiálu. Rozlité víno nebo kávu jednoduše odsajete papírovým ubrouskem.
        Odstranění skvrn z omývatelného potahu
                   
 
        Odstranění inkoustových skvrn z eko-kůže
                                            
 
Tekutiny (káva, čaj, víno, džus atd.):
1.	skvrnu odsajte papírovou utěrkou
2.	naneste na skvrnu trochu vody
3.	krouživými pohyby skvrnu odstraňte
4.	nechte místo vyschnout
Husté směsi (omáčky, kečup, majonéza atd.):
1.	zbytky jídla odstraňte pomocí lžíce
2.	naneste na skvrnu trochu vody, následně vodu odsajte papírovým ubrouskem
3.	 v případě problematických skvrn použijte slabý mýdlový roztok a hadřík z mikrovlákna
pak naneste zase trochu vody a následně odsajte papírovým ubrouskem
4.	opakujte postup do úplného odstranění skvrny
Suché čištění:
1.	k odstranění nečistot použijte vysavač nebo suchý hadřík
2.	na tento druh nečistot nikdy nepoužívejte vodu

 - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 4 - PENTA

sk: 4 - ORION (Fargotex) - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 4 - ORION (Fargotex)

sk: 5 - ECCO FLEECE - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 5 - ECCO FLEECE

sk: 5 - HELSINKI - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 5 - HELSINKI

sk: 5 - DENIM - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 5 - DENIM

sk: 6 - KISS - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 6 - KISS

sk: 6 - LEO NEW - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 6 - LEO NEW

sk: 6 - LOTOS - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 6 - LOTOS

sk: 6 - MEDALION - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 6 - MEDALION

sk: 6 - PORTO fargotex - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 6 - PORTO fargotex

sk: 6 - INFINITY - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

sk: 6 - INFINITY

Volitelná matrace

Matrace střední tuhosti, PUR pěna T28 kg/m3 Polyuretanová matrace s objemovou hustotou 28 kg/m3 je pružná, má výborný odpor proti stlačení a velmi vysokou tvarovou stálost. Vyznačuje se pevností a dobrou elasticitou. Díky dobrému odvodu vodních par se polyuretanové matrace hodí i do vlhčího prostředí. Matrace je středně tuhá, komfortní, ale přitom drží páteř v rovině. Člověk se do ní vysloveně neboří a zároveň se z ní dobře vstává.
Při zatížení 2 osob je nosnost max. 200 kg, přičemž hmotnost 1 osoby je do 110 kg. - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

Matrace střední tuhosti, PUR pěna T28 kg/m3

 Matrace vyšší tuhosti, PUR pěna T30 kg/m3 Polyuretanová matrace s objemovou hustotou 30 kg/m3 je pružná, má výborný odpor proti stlačení a velmi vysokou tvarovou stálost. Vyznačuje se pevností a dobrou elasticitou. Díky dobrému odvodu vodních par se polyuretanové matrace hodí i do vlhčího prostředí. Matrace je středně tuhá, komfortní, ale přitom drží páteř v rovině. Člověk se do ní vysloveně neboří a zároveň se z ní dobře vstává.
Při zatížení 2 osob je nosnost max. 200 kg, přičemž hmotnost 1 osoby je do 110 kg. - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

Matrace vyšší tuhosti, PUR pěna T30 kg/m3

 Matrace vyšší tuhosti, HR studená pěna T35 kg/m3 Matrace z HR studené pěny s objemovou hustotou 35kg/m3, je pružná, prodyšná a odolná. Absorbuje působící teplo a postupně měkne, přizpůsobuje se křivkám těla.
Při zatížení 2 osob, je nosnost lůžka do 200 kg, přičemž max. hmotnost 1 osoby je do 110 kg. - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru

Matrace vyšší tuhosti, HR studená pěna T35 kg/m3

Související zboží - Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku.

 
Taburet LENETA/DESTINE, potah INARI 96 skladem, jiné potahy na objednávku.

Dostupnost: skladem
bez DPH:3 709,-
s DPH:4 488,-
Sleva15 %
Původní cena5 280,-
 
Matrace LENETA/DESTINE 160

Dostupnost: odeslání 6-10 týdnů
bez DPH:6 624,-
s DPH:8 015,-
Sleva15 %
Původní cena9 429,-

Potřebujete poradit ? Sedací souprava pro každodenní spaní DESTINE 140, ve tvaru "U". Vlastní výběr potahu a rozměru (dle typu područek), na objednávku. TOP

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zpracování mého dotazu
Pošlete odkaz svému známénu

Jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace