Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

Bytelná postel s lamelovým roštem o šířce 163x198 cm, výběr matrace, potahu, rozměru a designu područek, velký úložný prostor, polohovací podhlavníky

kliknutím zvětšíte
Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU! TOP
Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU! TOP Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU! TOP Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU! TOP Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU! TOP Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU! TOP Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU! TOP
Područky design a rozměr A,B,C,D,G,F
Výška matrace
Druh potahové látky (číslo barvy až do poznámky) sk: 0 - ALOVA
Kombinace (dvou potahových látek) neuvedeno
Volitelná matrace Matrace střední tuhosti, PUR pěna T28 kg/m3
ks
Výrobce:TOP
s DPH: : 39 192,- Kč
bez DPH : 32 390,- Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:20 %
Původní cena s DPH:48 990,- Kč
Původní cena bez DPH:40 488,- Kč
Dostupnost:odeslání 4-8 týdnů
Rozměry: 207-242 (viz níže) x 95 x 115 cm
Rozklad: lůžko 163 x 195 cm
Uložný prostor: ne

Tento multifunkční model je jedinečný na českém trhu!

Luxusní pohovka s postelí pro každodenní spaní, která Vám přes den nabízí pohodlné sezení a v noci pohodlné spaní.
Díky její praktičnosti, oceníte především velkou úsporu místa ve Vašich domovech.

Bytelná postel má kvalitní kovovou konstrukci s lamelovým roštem belgické výroby matrací z kvalitní polyuretanové pěny (PUR pěny), o rozměru lůžka 163x195 cm.

V nabídce jsou též lůžka o rozměru 123x195 cm nebo 143x195 cm .

Polyuretanová matrace je pružná, má výborný odpor proti stlačení a velmi vysokou tvarovou stálost. Vyznačuje se pevností a dobrou elasticitou. Díky dobrému odvodu vodních par se polyuretanové matrace hodí i do vlhčího prostředí. Matrace je středně tuhá, komfortní, ale přitom drží páteř v rovině. Člověk se do ní vysloveně neboří a zároveň se z ní dobře vstává.

Nosnost lůžka je při zatížení 2 osob max. 200 kg, přičemž hmotnost 1 osoby je do 110 kg. 

Snadné rozkládání - pouze jednou rukou!       

Sedáky a opěráky mají výplně z kvaliní HR pěny od německého výrobce a jsou odepínací. Ke konstrukci postele jsou připnuty rozepínacími zipy. 

Extra vysoké polohovací záhlavníky, Vám umožní pohodlné opření hlavy a změnu designu modelu.   

Počalouněná záda ve stejném potahu jsou zahrnuta v ceně, a umožní Vám postavit výrobek i do prostoru.

Výroba na zakázku Vám nabízí :

Velký výběr potahových látek mnoha druhů a barev, které nabízíme ve 4 cenových skupinách. Některé jsou s technologií EASY CLEAN (jednoduché čištění) nebo WATER REPELLENT (odpuzovač vody). Čalounění lze volit jednobarevné nebo v kombinaci různých látek, dle vlastního výběru.Vámi zvolenou variantu vybrané látky, napište do poznámky dole v objednávce.

Volitelné područky - vyberte si design a šířku A,B,C,D,G,F (stejná cena), které vám vyhovují.
Šířka modelu je volitelná, ovlivňuje jí vybraná šíře područek.

A -207, B - 227, C - 235, D - 215, G - 221, F - 242 cm

Výška sedu    : 47 cm
Hloubka sedu : 52 cm
Výška lehu     : 55 cm
Výška opěradla se sklopeným podhlavníkem (od sedáku): 60 cm
Výška opěradla se zvednutým podhlavníkem (od sedáku): 72 cm

Výrobce se vyhrazuje právo tolerance rozměru +/- 3%.

Před objednáním zvolte variantu rohu L/P sedací soupravy!

*Základní cena je za zobrazenou pohovku o rozměru lůžka 163 x 195 cm, područkami verze A - F a v obyčejné potahové látce skupiny 0. Tento potah je vhodný pro minimální zátěž užívání (např. do pokojů pro hosty).

* Námi nabízené postele, mají kvalitní kovové konstrukce s lamelovými rošty belgické výroby, nikoliv balkánské výroby, s pružící drátěnkou v zakloněném roštu a měkkou matrací. 

Velký výběr druhů a barev potahových látek, některé i s technologií EASY CLEAN a WATER REPELLENT, v několika cenových skupinách. 

Nejprodávanější potahové látky - odkazy na kompletní vzorníky výrobců s možností max.zvětšení potahu a technické parametry

Pozor! Barvy potahových látek ve vzorníku se můžou lišit v závislosti na nastavení barev Vašeho monitoru.

*Základní cena je za zobrazenou sestavu modelu v obyčejné potahové látce skupiny 0. Tento potah je vhodný pro minimální zátěž užívání (např. do pokojů pro hosty aj.).

Čalounění si můžete volit jednobarevné nebo v kombinaci různých druhů a barev potahů. Při kombinaci potahových látek ve stejné cenové skupině, se cena nemění. V případě kombinace látek v různých cenových skupinách, se cena bude řídit podle vyšší skupiny.

Vybraný název potahu, zadejte do okénka druh potahové látky a zobrazí se Vám cena. Číslo potahu nebo kombinace různých potahů, napište do poznámky dole v objednávce.

I. skupina potahových látek

INARI - vysoce kvalitní látka, jemně režná, patřící do skupiny tkaných látek se strukturou. Je tkaná ze dvou barevných nití, odolná vůči oděru a roztržení. Svojí praktičností a pevností, je jednoznačně nejoblíbenější a nejprodávanější potahovou látkou.

Oděruodolnost: 42.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvetšení vzorníku klikněte : https://davis.pl/tkanina/inari/

Inari 12 Inari 22 Inari 26 Inari 34
Inari 45 Inari 52 Inari 72 Inari 80
Inari 81 Inari 90 Inari 91 Inari 94
 
Inari 95 Inari 96 Inari 100  

MALMO - látka odolná proti oděru, trvanlivá, měkká, na povrchu hladká a velmi příjemná na dotek. Má jemnou, ale i přesto viditelnou, lehce žíhanou strukturu.

Oděruodolnost: 55.000 Martindale 

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://davis.pl/tkanina/malmo-new/

 
Malmo 01 Malmo 08 Malmo 16  
Malmo 26 Malmo 28 Malmo 37 Malmo 41
Malmo 61 Malmo 63 Malmo 72 Malmo 83
Malmo 85 Malmo 90 Malmo 95 Malmo 96

ALFA -  žinylkový potah, který má v sobě vetkaný krátký vlas, hladký a příjemný na dotek. Fyzicky a opticky je objemnější a pevnější.

Oděruodolnost: 40.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : ALFA - Zawisza (zawisza-hajnowka.pl)

Alfa 01 Alfa 03 Alfa 07 Alfa 09
Alfa 12 Alfa 14 Alfa 15 Alfa 16
Alfa 17 Alfa 18 Alfa 19 Alfa 20
   
Alfa 21 Alfa 120

Potahové látky s technologií EASY CLEAN :

EASY CLEAN (jednoduché čištění) je technologie snadno čistitelné látky, ale neposkytuje 100% ochranu proti skvrnám. Nejsou odolné vůči skvrnám, ale omezují tvorbu skvrn. Nejsou odolné vůči některým látkám, jako je inkoust, olej, barvy, horké nápoje. Potahové látky s technologií EASY CLEAN :

Vzniklé skvrny by měly být očištěny ihned po nabarvení. Nečistoty by se měly čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem.
Z technologických důvodů je povolen výskyt rozdílů v odstínech a strukturách látek. Účinek peelingu je přirozený a nelze jej zcela odstranit.
- https://www.davis.pl/tkanina/grande/
- https://www.davis.pl/tkanina/icon/
https://pianpoltex.pl/p/loca/   
- https://pianpoltex.pl/p/floko/
- https://www.davis.pl/tkanina/solar/
 
FLOKO- Snadno čistitelná kolekce látek Floko má velmi bohatou barevnou paletu. Látky se snadno čistí a jsou velmi příjemné na dotek. Mají vlastnosti Easy Clean, které však neposkytují 100% ochranu před skvrnami, pouze snižují tvorbu některých skvrn. Textilie nejsou odolné vůči některým látkám, jako jsou inkoust, olej, barvy, teplé nápoje. Vzniklé skvrny je třeba ihned očistit. Nečistoty doporučujeme čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem. K čištění nepoužívejte: štětce, materiály s tvrdým drsným povrchem, alkohol, bělící prostředky, rozpouštědla. Výše uvedené látky mohou způsobit poškození tkaniny.

Oděruodolnost: vyšší než 45.000 Martindale

 Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://pianpoltex.pl/p/floko/

GRANDE -Tkanina je mimořádně jemná a velmi příjemná na dotek, a vyznačuje vysokou odolností. GRANDE je klasický potah s jemnou a elegantní strukturou v tlumených a vždy módních barvách. GRANDE však není jen elegantní vzhled, ale především funkčnost, protože tkanina má povrchovou úpravu na bázi nanočástic, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez nutnosti použití čisticích prostředků. Použitá technologie pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit skvrny z kečupu, kávy nebo pera. Všechny tyto vlastnosti dělají z tkaniny GRANDE ideální materiál pro čalounění sedacích souprav, pohovek, křesel a taburetů.

Oděruodolnost: 45.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/grande/

 

ICON - Tkanina je pevná a odolná, s jemnou vazbou. Je k dispozici v široké škále barev: od živé šedé, přes šťavnatou zelenou a lilek, až po tlumené béžové a hnědé. Unikátní charakter je dán pronikajícími vlákny, díky kterým má ICON efekt více barev. Látka představuje především funkčnost, protože tkanina má povrchovou úpravu na bázi nanočástic, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez nutnosti použití čisticích prostředků. Použitá technologie pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit širokou škálu skvrn.
Oděruodolnost: 45.000 Martindale
Složení: 100 % PES
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/icon/

Loca - Snadno čistitelná kolekce látek Loca má velmi bohatou barevnou paletu. Látky se snadno čistí a jsou velmi příjemné na dotek. Mají vlastnosti Easy Clean, které však neposkytují 100% ochranu před skvrnami, pouze snižují tvorbu některých skvrn. Textilie nejsou odolné vůči některým látkám, jako jsou inkoust, olej, barvy, teplé nápoje. Vzniklé skvrny je třeba ihned očistit. Nečistoty doporučujeme čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem. K čištění nepoužívejte: štětce, materiály s tvrdým drsným povrchem, alkohol, bělící prostředky, rozpouštědla. Výše uvedené látky mohou způsobit poškození tkaniny.
Oděruodolnost: vyšší než 50.000 Martindale 
Složení: 100 % PES
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://pianpoltex.pl/p/loca/

SOLAR - tkanina má povrchovou úpravu založenou na nanočásticích, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez potřeby čisticích prostředků. Technologie Easy Clean pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit skvrny z kečupu, kávy, z pera.

Oděruodolnost: 74.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/solar/

Potahové látky s technologií WATER REPELLENT:

WATER REPELLENT (odpuzovač vody) je technologie, která výrazně snižuje absorpci tekutin. Rozlité tekutiny, jako je voda, káva, víno, se tvoří do kapek a nepronikají látkou.
 • Omezuje absorpci tekutin
 • Usnadňuje čištění
 • Minimalizuje riziko ušpinění materiálu
- https://sic.com.pl/oferta/comfort-collection/water-repellent/salvador-wr/
- https://www.davis.pl/tkanina/monolith/
- https://www.davis.pl/tkanina/milos/
- https://www.davis.pl/tkanina/metro/
- https://www.davis.pl/tkanina/melva/
- https://sic.com.pl/en/offer/comfort-collection-en/water-repellent-en/palladium-wr-2/

MILOS - Potahové látky z kolekce Milos jsou pletenkou příjemnou na dotyk, se zajímavou a vnímatelnou strukturou. Látka je mírně drsná s moderním vzorem. Prezentovaný materiál je ideální pro čalouněný nábytek, přehozy, deky, záclony a také polštáře. MILOS však není jen elegantní vzhled, ale především funkčnost nebo použití technologie, která brání vstřebávání rozlitých kapalin. Tkanina je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odlití rozlité kapaliny. Všechny tyto vlastnosti dělají z materiálu MILOS ideální materiál jako materiál pro čalounění sedacích souprav, pohovek, křesel nebo křesel, které ozdobí jakýkoliv interiér

Oděruodolnost: 35.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/milos/

 
MONOLITH - Tkanina MONOLITH je pevná a trvanlivá a zároveň měkká a velmi příjemná na dotek. Je k dispozici v nejmodernější, vyvážené barevné linii, která byla obohacena akcenty lilku, zeleně, granátového jablka a růžového prášku. Látka je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odlití rozlité kapaliny. Všechny tyto vlastnosti dělají z materiálu MONOLITH ideální materiál  pro čalounění sedacích souprav, pohovek nebo křesel.
 
Oděruodolnost: vyšší než 100.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/monolith/
 

Metro - Tkanina METRO je potažena speciální ochrannou vrstvou, která vytváří hydrofobní povlak chránící před rychlým pronikáním kapalin. To zabraňuje tomu, aby tkanina okamžitě absorbovala vodu, což způsobuje, že kapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas jemně vypustit rozlitou kapalinu pomocí měkkého hadříku nebo papírového ručníku.

Oděruodolnost: 58.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/metro/
 
 
MELVA - tkanina MELVA je potažena speciální ochrannou vrstvou, která vytváří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým pronikáním kapalin. To zabraňuje tomu, aby tkanina okamžitě absorbovala vodu, což způsobuje, že kapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas jemně vypustit rozlitou kapalinu pomocí měkkého hadříku nebo papírového ručníku.
 
Oděruodolnost: vyšší než 100.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/melva/
 
 
PALLADIUM - je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou. Povrch není barevně jednolitý. 

Oděruodolnost: 100.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/comfort-collection-en/water-repellent-en/palladium-wr-2/

 
 SALVADOR- popis látky: novinka pro rok 2021 moderní potahová látka s příjemně měkkou strukturou na dotek. Až 130 000 cyklů Martindale zaručuje dlouhou životnost a vysokou kvalitu potahové tkaniny.

Oděruodolnost: 130.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/comfort-collection-en/water-repellent-en/salvador-wr-2/

Další oblíbené látky:

Porto - Tkanina je látka plyšového typu. Je charakteristická vysokou odolností proti oděru a protržení. Díky této funkci je látka vhodná odolná při každodenním používání a nezmění se po mnoho let. Látka bude vypadat jako nová a to s další výhodou odolností proti žmolkům. Nábytek můžete umístit kdekoliv v místnosti, neboť tkanina Porto je odolná proti slunečnímu záření.

Oděruodolnost: 38.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/upholstery-fabrics/structural-fabrics/porto-2/

Preston - potahové látky z kolekce jsou velmi pěkné a příjemné na dotek, jemné, lehce plyšové, jemně tkané .. Látka připomínající kůži s velmi zajímavým a moderním vzorem.

Oděruodolnost: 68.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/preston/

Kronos - potahové látky jsou jemné a hebké na dotek, a jsou velmi podobné plyši. Jejich struktura je vhodná pro klasické a moderní čalounění čalounění. Díky vysoké odolnosti proti vyblednutí je tkanina ideální pro čalounění nebo dekorativní prvky.


Oděruodolnost: 50.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.lechfabrics.com/en/our-offer/upholstery-fabrics/kronos


 

 

BISON -  kolekce tkanin Bison se vyznačuje jedinečnou strukturou, která imituje přírodní kůži.

Jedná se o potahové tkaniny odolné vůči světlu - během používání nevyblednou. Jsou vyrobeny výhradně ze syntetického materiálu zaručujícího trvanlivost.
Tento materiál je skvělý pro dokončování čalouněného nábytku.

 

Oděruodolnost: více než 45.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/imitacja-skory/bison/

 

Novinky  

SEAL sk.2 -  je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou.

 

Oděruodolnost:  70000-80000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/seal/

 

 

TERRA sk.2 -  je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou.

 

Oděruodolnost:  90000-100000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/terra-nw/

 

GEMMA sk.2 -  je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou.

 

Oděruodolnost:  60000-70000 Martindale

Složení: 88%PES 9%RA 3%NY

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/gemma/

 

LETTO sk.2 EASY CLEAN (jednoduché čištění) je technologie snadno čistitelné látky, ale neposkytuje 100% ochranu proti skvrnám. Nejsou odolné vůči skvrnám, ale omezují tvorbu skvrn. Nejsou odolné vůči některým látkám, jako je inkoust, olej, barvy, horké nápoje. Potahové látky s technologií EASY CLEAN :

 

 Oděruodolnost:  90 000->100 000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/letto/

 

STELAR sk.2 -

Oděruodolnost:  25000-30000 Martindale

Složení: 91% rPES 9% PES

pro zvětšení vzorníku kliknětehttps://www.davis.pl/kolekcja/stelar-2/ 

 

Jasmine sk.1 -

Oděruodolnost:  90 000->100 000 Martindale

Složení: 100% Polyester

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/kolekcja/jasmine/

 

Matrix sk.2 -

Oděruodolnost:  > 45 000 Martindale

Materiály - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

Druh potahové látky (číslo barvy až do poznámky)

sk: 0 - ALOVA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 0 - ALOVA

sk: 1 - SORO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - SORO

sk: 1 - ORINOCO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - ORINOCO

sk: 1 - SUN - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - SUN

sk: 1 - METRO WR - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - METRO WR

sk: 1 - ARTEMIS - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - ARTEMIS

sk: 1 - PORTO sic - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - PORTO sic

sk: 1 - MIKA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - MIKA

sk: 1 - MERCEDES - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - MERCEDES

sk: 1 - TRINITY - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - TRINITY

sk: 1 - KRONOS Tropic - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - KRONOS Tropic

sk: 1 - PRIMO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - PRIMO

sk: 1 - OSLO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - OSLO

sk: 1 - MEXIA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - MEXIA

sk: 1 - HUGO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - HUGO

sk: 1 - GOBI - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - GOBI

sk: 1 - FOREVER - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - FOREVER

sk: 1 - INARI - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - INARI

sk: 1 - JASMINE - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - JASMINE

sk: 1 - OLA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - OLA

sk: 1 - PORTLAND - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - PORTLAND

sk: 1 - RICO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - RICO

sk: 1 - SAWANA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - SAWANA

sk: 1 - GUSTO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - GUSTO

sk: 1 - ETNA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - ETNA

sk: 1 - FALCONE - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - FALCONE

sk: 1 - AURA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - AURA

sk: 1 - DOT - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - DOT

sk: 1 - MALMO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - MALMO

sk: 1 - RENO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - RENO

sk: 1 - BONN - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - BONN

sk: 2 - ICON EC - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - ICON EC

sk: 2 - FLOKO EC - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - FLOKO EC

sk: 2 - SALVADOR WR - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - SALVADOR WR

sk: 2 - BASEL - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - BASEL

sk: 2 - BISON  - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - BISON

sk: 2 - TEXAS - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - TEXAS

sk: 2 - ARGO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - ARGO

sk: 2 - PALADIUM WR - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - PALADIUM WR

sk: 2 - RIVIERA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - RIVIERA

sk: 2 - MONOLITH WR - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - MONOLITH WR

sk: 2 - PRESTON - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - PRESTON

sk: 2 - AVELLINO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - AVELLINO

sk: 2 - ARTMEB ART - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - ARTMEB ART

sk: 2 - KENZO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - KENZO

sk: 2 - LIRA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - LIRA

sk: 2 - ESITO (PIK col.) EC - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - ESITO (PIK col.) EC

sk: 2 - HERMES voděodolná pro snazší údržbu - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - HERMES

sk: 2 - MATRIX - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - MATRIX

sk: 2 - SAVOY - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - SAVOY

sk: 2 - IBIZA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - IBIZA

sk: 2 - GEMMA WR WATER REPELLENT - voděodolná - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - GEMMA WR

sk: 2 - MATT VELVET WR (Dav.) https://www.davis.pl/kolekcja/matt-velvet/ - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - MATT VELVET WR (Dav.)

sk: 2 - TESLA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - TESLA

sk: 2 - VITON - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - VITON

sk: 2 - PHOENIX - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - PHOENIX

sk: 2 - SEAL WR (Davis) - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - SEAL WR (Davis)

sk: 2 - LOCA EC - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - LOCA EC

sk: 2 - TERRA (Davis) - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - TERRA (Davis)

sk: 2 - MELVA WR - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - MELVA WR

sk: 2 - MILOS WR - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - MILOS WR

sk: 2 - LETTO EC - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - LETTO EC

sk: 2 - AMORE - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - AMORE

sk: 2 - LUNA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - LUNA

sk: 2 - JUNGLE - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - JUNGLE

sk: 2 - VIDA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - VIDA

sk: 3 - EREN - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - EREN

sk: 3 - ALFA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - ALFA

sk: 3 - EVOLUTION - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - EVOLUTION

sk: 3 - MORIC - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - MORIC

sk: 3 - KAIR - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - KAIR

sk: 3 - HAMILTON - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - HAMILTON

sk: 3 - IMOLA (Texarm) - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - IMOLA (Texarm)

sk: 3 - APOLLO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - APOLLO

sk: 3 - OAKLAND - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - OAKLAND

sk: 3 - OLIMP - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - OLIMP

sk: 3 - MAROKO - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - MAROKO

sk: 3 - SOLAR WR - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - SOLAR WR

sk: 3 - PREMIUM - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - PREMIUM

sk: 4 - PENTA Nová generace potahových látek Magic Home

 
Díky speciální technologii společnosti Fargotex tkaniny z kolekce Magic Home mají unikátní vlastnosti. Látka se velice snadno čistí.
Skvrny zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.
Vyberte si potahovou látku z řady Magic Home Collection a užívejte si pohodlí beze skvrn!
Potahové látky Magic Home jsou příjemné na dotek a jsou velice odolné (vydrží až 250 000 cyklů testu Martindale, pro srovnání běžné potahové látky vydrží 15 000 – 50 000 otěrů). Výhodou je i velký výběr odstínů.
•	nejvyšší kvalita
•	jednoduché čištění
•	široká barevná škála
                
 
Textilie z kolekce Magic Home jsou upravené moderní technologií Easy Clean, takže jakékoliv skvrny se dají snadno vyčistit aniž by byla poškozena struktura materiálu. Nábytek zůstane jako nový. Jednoduše odsajte tekutinu papírovým ubrouskem (zbytky jídla odstraňte pomocí lžíce). Pak naneste na skvrnu trochu vody. Jemně přitlačte a krouživými pohyby skvrnu odstraňte. Látku pak nechte vyschnout. V případě ušpinění eko-kůže fixou, perem nebo pastelkou stačí použit školní gumu nebo alkoholový čistič ve spreji.
Některé látky z kolekce Magic Home jsou upravené technologií Easy Life. Díky teflonové úpravě potah neabsorbuje tekutiny, kapky tak zůstávají na povrchu materiálu. Rozlité víno nebo kávu jednoduše odsajete papírovým ubrouskem.
        Odstranění skvrn z omývatelného potahu
                   
 
        Odstranění inkoustových skvrn z eko-kůže
                                            
 
Tekutiny (káva, čaj, víno, džus atd.):
1.	skvrnu odsajte papírovou utěrkou
2.	naneste na skvrnu trochu vody
3.	krouživými pohyby skvrnu odstraňte
4.	nechte místo vyschnout
Husté směsi (omáčky, kečup, majonéza atd.):
1.	zbytky jídla odstraňte pomocí lžíce
2.	naneste na skvrnu trochu vody, následně vodu odsajte papírovým ubrouskem
3.	 v případě problematických skvrn použijte slabý mýdlový roztok a hadřík z mikrovlákna
pak naneste zase trochu vody a následně odsajte papírovým ubrouskem
4.	opakujte postup do úplného odstranění skvrny
Suché čištění:
1.	k odstranění nečistot použijte vysavač nebo suchý hadřík
2.	na tento druh nečistot nikdy nepoužívejte vodu

 - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 4 - PENTA

sk: 4 - ORION (Fargotex) - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 4 - ORION (Fargotex)

sk: 4 - ARUBA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 4 - ARUBA

sk: 4 - PARKER - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 4 - PARKER

sk: 4 - VENA (Pikcollection)  - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 4 - VENA (Pikcollection)

sk: 4 - SD - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 4 - SD

sk: 5 - DENIM - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 5 - DENIM

sk: 5 - HELSINKI - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 5 - HELSINKI

sk: 5 - ECCO FLEECE - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 5 - ECCO FLEECE

sk: 6 - KISS - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 6 - KISS

sk: 6 - MEDALION - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 6 - MEDALION

sk: 6 - PORTO fargotex - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 6 - PORTO fargotex

sk: 6 - INFINITY - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 6 - INFINITY

sk: 6 - LOTOS - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 6 - LOTOS

sk: 6 - LEO NEW - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 6 - LEO NEW

Kombinace (dvou potahových látek)

neuvedeno - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

neuvedeno

sk: 1 - CAYENNE  - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - CAYENNE

sk: 1 - SOFA SOFT  - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 1 - SOFA SOFT

sk: 2 - MADRYT - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - MADRYT

sk: 2 - NESSI - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - NESSI

sk: 2 - EOS  - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - EOS

sk: 2 - TOP - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 2 - TOP

sk: 3 - SATIN - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - SATIN

sk: 3 - TAREX - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - TAREX

sk: 3 - JUST - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - JUST

sk: 3 - PRIME - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 - PRIME

sk: 3 ETERNITY - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 3 ETERNITY

sk: 4 - VIENNA - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 4 - VIENNA

sk: 5 - LOFT - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 5 - LOFT

sk: 5 - BIZON - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 5 - BIZON

sk: 5 - COOPER - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

sk: 5 - COOPER

Volitelná matrace

Matrace střední tuhosti, PUR pěna T28 kg/m3 Polyuretanová matrace s objemovou hustotou 28 kg/m3 je pružná, má výborný odpor proti stlačení a velmi vysokou tvarovou stálost. Vyznačuje se pevností a dobrou elasticitou. Díky dobrému odvodu vodních par se polyuretanové matrace hodí i do vlhčího prostředí. Matrace je středně tuhá, komfortní, ale přitom drží páteř v rovině. Člověk se do ní vysloveně neboří a zároveň se z ní dobře vstává.
Při zatížení 2 osob je nosnost max. 200 kg, přičemž hmotnost 1 osoby je do 110 kg. - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

Matrace střední tuhosti, PUR pěna T28 kg/m3

Matrace vyšší tuhosti, PUR pěna T30 kg/m3 Polyuretanová matrace s objemovou hustotou 30 kg/m3 je pružná, má výborný odpor proti stlačení a velmi vysokou tvarovou stálost. Vyznačuje se pevností a dobrou elasticitou. Díky dobrému odvodu vodních par se polyuretanové matrace hodí i do vlhčího prostředí. Matrace je středně tuhá, komfortní, ale přitom drží páteř v rovině. Člověk se do ní vysloveně neboří a zároveň se z ní dobře vstává.
Při zatížení 2 osob je nosnost max. 200 kg, přičemž hmotnost 1 osoby je do 110 kg. - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

Matrace vyšší tuhosti, PUR pěna T30 kg/m3

Matrace vyšší tuhosti, HR studená pěna T35 kg/m3 Matrace z HR studené pěny s objemovou hustotou 35kg/m3, je pružná, prodyšná a odolná. Absorbuje působící teplo a postupně měkne, přizpůsobuje se křivkám těla.
Při zatížení 2 osob, je nosnost lůžka do 200 kg, přičemž max. hmotnost 1 osoby je do 110 kg. - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

Matrace vyšší tuhosti, HR studená pěna T35 kg/m3

Související zboží - Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU!

 
Taburet LENETA/DESTINE, potah INARI 96 skladem, jiné potahy na objednávku.

Dostupnost: skladem
bez DPH:3 488,-
s DPH:4 220,-
Sleva20 %
Původní cena5 280,-
 
Matrace LENETA/DESTINE 160

Dostupnost: odeslání 4-8 týdnů
bez DPH:6 234,-
s DPH:7 543,-
Sleva20 %
Původní cena9 429,-

Potřebujete poradit ? Pohovka s postelí pro každodenní spaní DESTINE 160, VÝBĚR POTAHU! TOP

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zpracování mého dotazu
Pošlete odkaz svému známénu

Jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace