Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

Rozkládací s úložným prostorem, universální roh.

kliknutím zvětšíte
Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB
Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB
Druh potahové látky (číslo barvy až do poznámky) sk: 0 - ALOVA
Kombinace (dvou potahových látek) neuvedeno
ks
Výrobce:MB
s DPH: : 19 990,- Kč
bez DPH : 16 521,- Kč
DPH:21 %
Sleva celkem:30 %
Původní cena s DPH:28 450,- Kč
Původní cena bez DPH:23 512,- Kč
Dostupnost:odeslání 4-8 týdnů
Sklad:0 ks
Rozměry: 262 x 165 x 71 - 90 cm
Rozklad: lůžko 215 x 124 cm
Uložný prostor: Ano

Moderní sedací souprava elegantního vzhledu díky polohovacím záhlavníkům a designovým nožkám vinikne v každé domácnosti. Díky universálnímu rohu (levá i pravá) je velmi praktická, navíc poskytuje velký uložný prostor a pohodlné lůžko pro příležitostné spaní.

*Základní cena je za vyobrazenou sestavu v obyčejné potahové látce skupiny 0.

Velký výběr druhů a barev potahových látek, některé i s technologií EASY CLEAN a WATER REPELLENT, v několika cenových skupinách. 

Nejprodávanější potahové látky - odkazy na kompletní vzorníky výrobců s možností max.zvětšení potahu a technické parametry

Pozor! Barvy potahových látek ve vzorníku se můžou lišit v závislosti na nastavení barev Vašeho monitoru.

*Základní cena je za zobrazenou sestavu modelu v obyčejné potahové látce skupiny 0. Tento potah je vhodný pro minimální zátěž užívání (např. do pokojů pro hosty aj.).

Čalounění si můžete volit jednobarevné nebo v kombinaci různých druhů a barev potahů. Při kombinaci potahových látek ve stejné cenové skupině, se cena nemění. V případě kombinace látek v různých cenových skupinách, se cena bude řídit podle vyšší skupiny.

Vybraný název potahu, zadejte do okénka druh potahové látky a zobrazí se Vám cena. Číslo potahu nebo kombinace různých potahů, napište do poznámky dole v objednávce.

I. skupina potahových látek

INARI - vysoce kvalitní látka, jemně režná, patřící do skupiny tkaných látek se strukturou. Je tkaná ze dvou barevných nití, odolná vůči oděru a roztržení. Svojí praktičností a pevností, je jednoznačně nejoblíbenější a nejprodávanější potahovou látkou.

Oděruodolnost: 42.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvetšení vzorníku klikněte : https://davis.pl/tkanina/inari/

Inari 12 Inari 22 Inari 26 Inari 34
Inari 45 Inari 52 Inari 72 Inari 80
Inari 81 Inari 90 Inari 91 Inari 94
 
Inari 95 Inari 96 Inari 100  

MALMO - látka odolná proti oděru, trvanlivá, měkká, na povrchu hladká a velmi příjemná na dotek. Má jemnou, ale i přesto viditelnou, lehce žíhanou strukturu.

Oděruodolnost: 55.000 Martindale 

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://davis.pl/tkanina/malmo-new/

 
Malmo 01 Malmo 08 Malmo 16  
Malmo 26 Malmo 28 Malmo 37 Malmo 41
Malmo 61 Malmo 63 Malmo 72 Malmo 83
Malmo 85 Malmo 90 Malmo 95 Malmo 96

ALFA -  žinylkový potah, který má v sobě vetkaný krátký vlas, hladký a příjemný na dotek. Fyzicky a opticky je objemnější a pevnější.

Oděruodolnost: 40.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : ALFA - Zawisza (zawisza-hajnowka.pl)

Alfa 01 Alfa 03 Alfa 07 Alfa 09
Alfa 12 Alfa 14 Alfa 15 Alfa 16
Alfa 17 Alfa 18 Alfa 19 Alfa 20
   
Alfa 21 Alfa 120

Potahové látky s technologií EASY CLEAN :

EASY CLEAN (jednoduché čištění) je technologie snadno čistitelné látky, ale neposkytuje 100% ochranu proti skvrnám. Nejsou odolné vůči skvrnám, ale omezují tvorbu skvrn. Nejsou odolné vůči některým látkám, jako je inkoust, olej, barvy, horké nápoje. Potahové látky s technologií EASY CLEAN :

Vzniklé skvrny by měly být očištěny ihned po nabarvení. Nečistoty by se měly čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem.
Z technologických důvodů je povolen výskyt rozdílů v odstínech a strukturách látek. Účinek peelingu je přirozený a nelze jej zcela odstranit.
- https://www.davis.pl/tkanina/grande/
- https://www.davis.pl/tkanina/icon/
https://pianpoltex.pl/p/loca/   
- https://pianpoltex.pl/p/floko/
- https://www.davis.pl/tkanina/solar/
FLOKO- Snadno čistitelná kolekce látek Floko má velmi bohatou barevnou paletu. Látky se snadno čistí a jsou velmi příjemné na dotek. Mají vlastnosti Easy Clean, které však neposkytují 100% ochranu před skvrnami, pouze snižují tvorbu některých skvrn. Textilie nejsou odolné vůči některým látkám, jako jsou inkoust, olej, barvy, teplé nápoje. Vzniklé skvrny je třeba ihned očistit. Nečistoty doporučujeme čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem. K čištění nepoužívejte: štětce, materiály s tvrdým drsným povrchem, alkohol, bělící prostředky, rozpouštědla. Výše uvedené látky mohou způsobit poškození tkaniny.
 
Oděruodolnost: vyšší než 45.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://pianpoltex.pl/p/floko/

GRANDE -Tkanina je mimořádně jemná a velmi příjemná na dotek, a vyznačuje vysokou odolností. GRANDE je klasický potah s jemnou a elegantní strukturou v tlumených a vždy módních barvách. GRANDE však není jen elegantní vzhled, ale především funkčnost, protože tkanina má povrchovou úpravu na bázi nanočástic, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez nutnosti použití čisticích prostředků. Použitá technologie pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit skvrny z kečupu, kávy nebo pera. Všechny tyto vlastnosti dělají z tkaniny GRANDE ideální materiál pro čalounění sedacích souprav, pohovek, křesel a taburetů.

Oděruodolnost: 45.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/grande/

ICON - Tkanina je pevná a odolná, s jemnou vazbou. Je k dispozici v široké škále barev: od živé šedé, přes šťavnatou zelenou a lilek, až po tlumené béžové a hnědé. Unikátní charakter je dán pronikajícími vlákny, díky kterým má ICON efekt více barev. Látka představuje především funkčnost, protože tkanina má povrchovou úpravu na bázi nanočástic, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez nutnosti použití čisticích prostředků. Použitá technologie pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit širokou škálu skvrn.
Oděruodolnost: 45.000 Martindale
Složení: 100 % PES
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/icon/

Loca - Snadno čistitelná kolekce látek Loca má velmi bohatou barevnou paletu. Látky se snadno čistí a jsou velmi příjemné na dotek. Mají vlastnosti Easy Clean, které však neposkytují 100% ochranu před skvrnami, pouze snižují tvorbu některých skvrn. Textilie nejsou odolné vůči některým látkám, jako jsou inkoust, olej, barvy, teplé nápoje. Vzniklé skvrny je třeba ihned očistit. Nečistoty doporučujeme čistit pouze vodou nebo roztokem vody a mýdla, houbou nebo měkkým hadříkem. K čištění nepoužívejte: štětce, materiály s tvrdým drsným povrchem, alkohol, bělící prostředky, rozpouštědla. Výše uvedené látky mohou způsobit poškození tkaniny.
Oděruodolnost: vyšší než 50.000 Martindale 
Složení: 100 % PES
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://pianpoltex.pl/p/loca/
SOLAR - tkanina má povrchovou úpravu založenou na nanočásticích, jejichž složení účinně blokuje pronikání nečistot. To vám umožní odstranit i obtížné skvrny bez potřeby čisticích prostředků. Technologie Easy Clean pomáhá odstraňovat skvrny pouze vodou nebo mýdlovou vodou. Díky tomu můžeme snadno odstranit skvrny z kečupu, kávy, z pera.

Oděruodolnost: 74.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/solar/

Potahové látky s technologií WATER REPELLENT:

WATER REPELLENT (odpuzovač vody) je technologie, která výrazně snižuje absorpci tekutin. Rozlité tekutiny, jako je voda, káva, víno, se tvoří do kapek a nepronikají látkou.
 • Omezuje absorpci tekutin
 • Usnadňuje čištění
 • Minimalizuje riziko ušpinění materiálu
- https://sic.com.pl/oferta/comfort-collection/water-repellent/salvador-wr/
- https://www.davis.pl/tkanina/monolith/
- https://www.davis.pl/tkanina/milos/
- https://www.davis.pl/tkanina/metro/
- https://www.davis.pl/tkanina/melva/
- https://sic.com.pl/en/offer/comfort-collection-en/water-repellent-en/palladium-wr-2/
MILOS - Potahové látky z kolekce Milos jsou pletenkou příjemnou na dotyk, se zajímavou a vnímatelnou strukturou. Látka je mírně drsná s moderním vzorem. Prezentovaný materiál je ideální pro čalouněný nábytek, přehozy, deky, záclony a také polštáře. MILOS však není jen elegantní vzhled, ale především funkčnost nebo použití technologie, která brání vstřebávání rozlitých kapalin. Tkanina je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odlití rozlité kapaliny. Všechny tyto vlastnosti dělají z materiálu MILOS ideální materiál jako materiál pro čalounění sedacích souprav, pohovek, křesel nebo křesel, které ozdobí jakýkoliv interiér

Oděruodolnost: 35.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/milos/

MONOLITH - Tkanina MONOLITH je pevná a trvanlivá a zároveň měkká a velmi příjemná na dotek. Je k dispozici v nejmodernější, vyvážené barevné linii, která byla obohacena akcenty lilku, zeleně, granátového jablka a růžového prášku. Látka je potažena speciální ochrannou vrstvou, která tvoří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým prosakováním kapalin. To zabraňuje okamžité absorpci vody tkaninou, což způsobuje kondenzaci kapaliny na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas použít jemný hadřík nebo papírovou utěrku k jemnému odlití rozlité kapaliny. Všechny tyto vlastnosti dělají z materiálu MONOLITH ideální materiál  pro čalounění sedacích souprav, pohovek nebo křesel.
 
Oděruodolnost: vyšší než 100.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/monolith/
 

Metro - Tkanina METRO je potažena speciální ochrannou vrstvou, která vytváří hydrofobní povlak chránící před rychlým pronikáním kapalin. To zabraňuje tomu, aby tkanina okamžitě absorbovala vodu, což způsobuje, že kapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas jemně vypustit rozlitou kapalinu pomocí měkkého hadříku nebo papírového ručníku.

Oděruodolnost: 58.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/metro/
 
 
MELVA - tkanina MELVA je potažena speciální ochrannou vrstvou, která vytváří hydrofobní povlak, který chrání před rychlým pronikáním kapalin. To zabraňuje tomu, aby tkanina okamžitě absorbovala vodu, což způsobuje, že kapalina kondenzuje na povrchu materiálu. Díky tomu máme čas jemně vypustit rozlitou kapalinu pomocí měkkého hadříku nebo papírového ručníku.
 
Oděruodolnost: vyšší než 100.000 Martindale
 
Složení: 100% PES
 
pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/melva/
 
 
 PALLADIUM - je voděodolná potahová látka, která je velmi příjemná na dotyk, s jemnou a mírně nápadnou strukturou. Povrch není barevně jednolitý. 

Oděruodolnost: 100.000 Martindale

Složení: 100% PES

 
 SALVADOR- popis látky: novinka pro rok 2021 moderní potahová látka s příjemně měkkou strukturou na dotek. Až 130 000 cyklů Martindale zaručuje dlouhou životnost a vysokou kvalitu potahové tkaniny.

Oděruodolnost: 130.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/comfort-collection-en/water-repellent-en/salvador-wr-2/

 

Další oblíbené látky:

Porto - Tkanina je látka plyšového typu. Je charakteristická vysokou odolností proti oděru a protržení. Díky této funkci je látka vhodná odolná při každodenním používání a nezmění se po mnoho let. Látka bude vypadat jako nová a to s další výhodou odolností proti žmolkům. Nábytek můžete umístit kdekoliv v místnosti, neboť tkanina Porto je odolná proti slunečnímu záření.

Oděruodolnost: 38.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/en/offer/upholstery-fabrics/structural-fabrics/porto-2/

Preston - potahové látky z kolekce jsou velmi pěkné a příjemné na dotek, jemné, lehce plyšové, jemně tkané .. Látka připomínající kůži s velmi zajímavým a moderním vzorem.

Oděruodolnost: 68.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.davis.pl/tkanina/preston/

Kronos - potahové látky jsou jemné a hebké na dotek, a jsou velmi podobné plyši. Jejich struktura je vhodná pro klasické a moderní čalounění čalounění. Díky vysoké odolnosti proti vyblednutí je tkanina ideální pro čalounění nebo dekorativní prvky.

Oděruodolnost: 50.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://www.lechfabrics.com/en/our-offer/upholstery-fabrics/kronos

 

 

BISON -  kolekce tkanin Bison se vyznačuje jedinečnou strukturou, která imituje přírodní kůži.

Jedná se o potahové tkaniny odolné vůči světlu - během používání nevyblednou. Jsou vyrobeny výhradně ze syntetického materiálu zaručujícího trvanlivost.
Tento materiál je skvělý pro dokončování čalouněného nábytku.


Oděruodolnost: více než 45.000 Martindale

Složení: 100% PES

pro zvětšení vzorníku klikněte : https://sic.com.pl/oferta/materialy-obiciowe/imitacja-skory/bison/


 

 

 

 

Materiály - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

Druh potahové látky (číslo barvy až do poznámky)

sk: 0 - ALOVA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 0 - ALOVA

sk: 1 - MALMO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - MALMO

sk: 1 - AURA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - AURA

sk: 1 - ALFA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - ALFA

sk: 1 - GUSTO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - GUSTO

sk: 1 - HUGO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - HUGO

sk: 1 - TRINITY - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - TRINITY

sk: 1 - PORTO sic - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - PORTO sic

sk: 1 - ARTEMIS - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - ARTEMIS

sk: 1 - SORO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - SORO

sk: 1 - MIKA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - MIKA

sk: 1 - RENO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - RENO

sk: 1 - PRIMO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - PRIMO

sk: 1 - OSLO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - OSLO

sk: 1 - MEXIA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - MEXIA

sk: 1 - METRO WR - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - METRO WR

sk: 1 - LOCA EC - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - LOCA EC

sk: 1 - KRONOS Tropic - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - KRONOS Tropic

sk: 1 - MERCEDES - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - MERCEDES

sk: 1 - SUN - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - SUN

sk: 1 - ORINOCO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - ORINOCO

sk: 1 - INARI - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - INARI

sk: 1 - DOT - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - DOT

sk: 1 - ETNA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - ETNA

sk: 1 - PORTLAND - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - PORTLAND

sk: 1 - NUBUK https://www.davis.pl/tkanina/malmo-new/ - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - NUBUK

sk: 1 - FOREVER - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - FOREVER

sk: 1 - RICO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - RICO

sk: 1 - SAWANA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - SAWANA

sk: 1 - OLA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - OLA

sk: 1 - GOBI - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - GOBI

sk: 1 - BONN - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - BONN

sk: 1 - FALCONE - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - FALCONE

sk: 2 - LIRA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - LIRA

sk: 2 - KENZO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - KENZO

sk: 2 - CASABLANCA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - CASABLANCA

sk: 2 - TEXAS - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - TEXAS

sk: 2 - AVELLINO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - AVELLINO

sk: 2 - FLOKO EC - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - FLOKO EC

sk: 2 - ICON EC - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - ICON EC

sk: 2 - SALVADOR WR - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - SALVADOR WR

sk: 2 - BASEL - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - BASEL

sk: 2 - ARTMEB ART - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - ARTMEB ART

sk: 2 - ARGO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - ARGO

sk: 2 - PALADIUM WR - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - PALADIUM WR

sk: 2 - MONOLITH WR - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - MONOLITH WR

sk: 2 - RIVIERA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - RIVIERA

sk: 2 - MELVA WR - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - MELVA WR

sk: 2 - IBIZA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - IBIZA

sk: 2 - TREND - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - TREND

sk: 2 - PHOENIX - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - PHOENIX

sk: 2 - GORDON - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - GORDON

sk: 2 - GRANDE - EC - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - GRANDE - EC

sk: 2 - HERMES voděodolná pro snazší údržbu - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - HERMES

sk: 2 - MATRIX - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - MATRIX

sk: 2 - SAVOY - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - SAVOY

sk: 2 - JUNGLE - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - JUNGLE

sk: 2 - LUNA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - LUNA

sk: 2 - TESLA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - TESLA

sk: 2 - MILOS WR - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - MILOS WR

sk: 2 - TOBAGO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - TOBAGO

sk: 2 - VIDA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - VIDA

sk: 2 - PRESTON - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - PRESTON

sk: 2 - VITON - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - VITON

sk: 2 - ASTON - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - ASTON

sk: 2 - AMORE - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - AMORE

sk: 3 - EREN - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - EREN

sk: 3 - HAMILTON - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - HAMILTON

sk: 3 - CAMARILLO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - CAMARILLO

sk: 3 - OLIMP - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - OLIMP

sk: 3 - OAKLAND - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - OAKLAND

sk: 3 - PREMIUM - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - PREMIUM

sk: 3 - SOLAR WR - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - SOLAR WR

sk: 3 - MORIC - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - MORIC

sk: 3 - MAROKO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - MAROKO

sk: 3 - EVOLUTION - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - EVOLUTION

sk: 3 - KAIR - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - KAIR

sk: 3 - APOLLO - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - APOLLO

sk: 4 - STUART - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 4 - STUART

sk: 4 - PARKER - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 4 - PARKER

sk: 4 - BISON - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 4 - BISON

sk: 4 - SD - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 4 - SD

sk: 4 - VENA (Pikcollection)  - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 4 - VENA (Pikcollection)

sk: 4 - ARUBA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 4 - ARUBA

sk: 4 - PENTA Nová generace potahových látek Magic Home

 
Díky speciální technologii společnosti Fargotex tkaniny z kolekce Magic Home mají unikátní vlastnosti. Látka se velice snadno čistí.
Skvrny zmizí jako mávnutím kouzelného proutku.
Vyberte si potahovou látku z řady Magic Home Collection a užívejte si pohodlí beze skvrn!
Potahové látky Magic Home jsou příjemné na dotek a jsou velice odolné (vydrží až 250 000 cyklů testu Martindale, pro srovnání běžné potahové látky vydrží 15 000 – 50 000 otěrů). Výhodou je i velký výběr odstínů.
•	nejvyšší kvalita
•	jednoduché čištění
•	široká barevná škála
                
 
Textilie z kolekce Magic Home jsou upravené moderní technologií Easy Clean, takže jakékoliv skvrny se dají snadno vyčistit aniž by byla poškozena struktura materiálu. Nábytek zůstane jako nový. Jednoduše odsajte tekutinu papírovým ubrouskem (zbytky jídla odstraňte pomocí lžíce). Pak naneste na skvrnu trochu vody. Jemně přitlačte a krouživými pohyby skvrnu odstraňte. Látku pak nechte vyschnout. V případě ušpinění eko-kůže fixou, perem nebo pastelkou stačí použit školní gumu nebo alkoholový čistič ve spreji.
Některé látky z kolekce Magic Home jsou upravené technologií Easy Life. Díky teflonové úpravě potah neabsorbuje tekutiny, kapky tak zůstávají na povrchu materiálu. Rozlité víno nebo kávu jednoduše odsajete papírovým ubrouskem.
        Odstranění skvrn z omývatelného potahu
                   
 
        Odstranění inkoustových skvrn z eko-kůže
                                            
 
Tekutiny (káva, čaj, víno, džus atd.):
1.	skvrnu odsajte papírovou utěrkou
2.	naneste na skvrnu trochu vody
3.	krouživými pohyby skvrnu odstraňte
4.	nechte místo vyschnout
Husté směsi (omáčky, kečup, majonéza atd.):
1.	zbytky jídla odstraňte pomocí lžíce
2.	naneste na skvrnu trochu vody, následně vodu odsajte papírovým ubrouskem
3.	 v případě problematických skvrn použijte slabý mýdlový roztok a hadřík z mikrovlákna
pak naneste zase trochu vody a následně odsajte papírovým ubrouskem
4.	opakujte postup do úplného odstranění skvrny
Suché čištění:
1.	k odstranění nečistot použijte vysavač nebo suchý hadřík
2.	na tento druh nečistot nikdy nepoužívejte vodu

 - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 4 - PENTA

sk: 5 - HELSINKI - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 5 - HELSINKI

sk: 5 - ECCO FLEECE - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 5 - ECCO FLEECE

sk: 5 - DENIM - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 5 - DENIM

sk: 6 - KISS - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 6 - KISS

sk: 6 - MEDALION - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 6 - MEDALION

sk: 6 - LEO NEW - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 6 - LEO NEW

sk: 6 - INFINITY - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 6 - INFINITY

sk: 6 - LOTOS - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 6 - LOTOS

sk: 6 - PORTO fargotex - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 6 - PORTO fargotex

sk: 6 - ORION - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 6 - ORION

Kombinace (dvou potahových látek)

neuvedeno - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

neuvedeno

sk: 1 - SOFA SOFT  - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - SOFA SOFT

sk: 1 - CAYENNE  - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 1 - CAYENNE

sk: 2 - MADRYT - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - MADRYT

sk: 2 - EOS  - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - EOS

sk: 2 - TOP - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - TOP

sk: 2 - NESSI - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 2 - NESSI

sk: 3 - SATIN - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - SATIN

sk: 3 - JUST - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - JUST

sk: 3 - PRIME - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - PRIME

sk: 3 ETERNITY - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 ETERNITY

sk: 3 - TAREX - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 3 - TAREX

sk: 4 - VIENNA - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 4 - VIENNA

sk: 5 - BIZON - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 5 - BIZON

sk: 5 - LOFT - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 5 - LOFT

sk: 5 - COOPER - Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu!

sk: 5 - COOPER

Potřebujete poradit ? Komfortní sedací souprava MADELINA s výběrem potahu! MB

Jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro zpracování mého dotazu
Pošlete odkaz svému známénu

Jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace